Tree3 Chlorella

Život bez toxinů - Život s elánem!

koupit makety

Pojem detoxikace

Mluvíme-li o detoxikaci organizmu, máme na mysli proces, díky kterému dochází k odstranění nebo zneškodnění toxické látky.

Náš organizmus má úžasnou schopnost sám sebe detoxikovat. Naneštěstí mu to ale často ztěžujeme konzumací nezdravých jídel, pobytem ve znečištěném prostředí, nedostatečným pitným režimem a sedavým způsobem života.

Pokud naše tělo funguje správně, detoxikace snižuje množství škodlivin na bezpečnou úroveň, která nezatěžuje organizmus a neohrožuje naše zdraví. Veškeré škodliviny jsou tímto procesem vylučovány z těla a neusazují se v něm. Bohužel, moderní doba náš obranný mechanizmus přetěžuje a s tím přicházejí nejrůznější komplikace.

Intoxikaci organizmu pociťuje každý jinak. Někdo ji popisuje jako migrény, oteklé končetiny, poruchy prokrvování, horší imunitu nebo špatnou náladu či pokles libida. Při detoxikaci je proto vhodné se zaměřit na orgány, které mají přirozenou detoxikační funkci – játra, plíce, střeva, ledviny a kůže.

Proto nestačí jen nějaká mastička, regenerace a detoxikace musejí přijít zevnitř. Nejlépe formou pestrého jídelníčku a účinného doplňku stravy, který vám pomůže v cestě za znovuobjevením své vitality.